Uw job - ons werk!

Tekstvak:

Voorstelling ‘Gewest Gent-Eeklo’

Kim Colman
Vast Afgevaardigde Groep Gent &
AZ Jan Palfijn Gent
Coördinator ZORGplatform LRB Gent-Eeklo

(09) 265 43 38
Kim.Colman@acv-csc.be











Naziha Toubadie
Secretariaat (woe voormiddag, do, vr) 
(09) 265 43 30        
Naziha.Toubadie@acv-csc.be

Ann Van Veirdeghem
Secretariaat (ma, di, vr voormiddag)    
(09) 265 43 30        
Ann.Vanveirdeghem@acv-csc.be

Sector Vervoer Oost- & West-Vlaanderen
www.acvbuscar.be - www.acvdelijn.be








Sven De Smet
Vakbondsconsulent Oost-Vlaanderen
(09) 265 43 31
Sven.Desmet@acv-csc.be

Peter Wieme
Gewestelijk Secretaris
(09) 265 43 39
Peter.Wieme@acv-csc.be

Facebook: https://www.facebook.com/acv.oostvllok
Twitter:
@acvodgenteeklo
Website:
www.acv-lrb-gent.be

 

+ Poel 7 - 9000 GENT ) (09) 265 43 30  4 (09) 265 43 35  openbarediensten.gent@acv-csc.be  : www.acv-openbarediensten.be  www.acv-lrb-gent.be

Printversie
klik hier

Openingsuren Gewestelijk Secretariaat Gent-Eeklo
Maandag, Dinsdag, Donderdag, Vrijdag: 8:30 u. - 12 u. & 13 u. - 16 u.
Woensdag: 8:30 u. - 12 u.
Poel 7 - 9000 GENT
Telefoon: (09) 265 43 30 - Fax (09) 265 43 35
Algemeen e-mail adres:
openbarediensten.gent@acv-csc.be

Filip Dudal
Vakbondsverantwoordelijke
(09) 265 43 88
Filip.Dudal@acv-csc.be

Vast Afgevaardigden LRB Gent-Eeklo
www.acv-lrb-gent.be
Facebook:
https://www.facebook.com/acv.oostvllok

Peter De Paepe
Vast Afgevaardigde FARYS
(09) 265 43 37
Peter.Depaepe@acv-csc.be 

Els Baart
Vakbondsverantwoordelijke
(09) 265 43 33
Els.Baart@acv-csc.be

Waldo Vermeersch
Vast Afgevaardigde De Lijn OVL
(09) 265 43 34
Waldo.Vermeersch@acv-csc.be

Frank Conings
Vast Afgevaardigde
(09) 265 43 32
(011) 29 09 99 Bureel Hasselt

Frank.Conings@acv-csc.be


Vast Afgevaardigde Groep Gent
(09) 265 43 36

ACV Politie Oost-Vlaanderen
www.acvpolitie.be

Erwin Hongenaert
Vast Afgevaardigde
(09) 265 43 37
Erwin.Hongenaert@acv-csc.be